UA
Slide 1
Отцовство - это не стечение обстоятельств, а миссия жизни.
UA

Коротко про нас

UAfathers.com
ресурс для кращих татусів.

Це унікальний ресурс для будь-якого чоловіка який хоче бути кращим татом для своїх дітей. Ресурс створено Міжнародним Центром Батьківства (МЦБ) і пропонує досвід батьків з різних країн, результати досліджень в області батьківства, матеріали семінарів та тренінгів, практичні поради та багато іншого, що допоможе чоловікам поліпшити відносини з дітьми та онуками.

МЦБ засновано у 2003 р. ініциативною групою, якою керував Олександр Марченко. Міжнародний Центр Батьківства має бачення, яке полягає в тому, щоб кожна дитина мала радість, любов, турботу і благополуччя через батька, залученого в його життя.

МИ У СОЦМЕРЕЖІ:
 
 
 

Пріоритети

Наша мета
І місія.

Щоб кожна дитина мала радість, любов, турботу і благополуччя через батька, який бере активну участь у житті своєї дитини.
Ми впевнені, що кожній дитині потрібен батько, на якого вона може покластися. Діти процвітають, коли у них є тато, який бере активну участь в їх житті. Батько, який любить їх, знає їх, спілкується від серця до серця і допомагає реалізуватися в житті.

Відновлення здорових засад батьківства, здійснення позитивного впливу на стан сім'ї через популяризацію і поширення в сучасному суспільстві моделі доброго батька і залучення чоловіків до активного батьківства.
Наша діяльність присвячена тому, щоб надихати і навчати чоловіків бути активними татами і дідусями. Бути позитивним прикладом для своїх дітей.

Клубные встречи для пап

Клубные встречи для пап

Семінари по вихованню дітей

Семинары по воспитанию детей

Групи розвитку батьківських навичок

Группы развития родительских навыков

Вікенди та туристичні подорожі

Уикенды и туристические путешествия

Взаємодія і партнерство із державними установами

Взаимодействие и партнерство с государственными учреждениями

Підготовка громадських активістів

Подготовка общественных активистов

H27
С октября 2006 года восстанавливая здоровые основы отцовства, пропагандируя и распространяя в современном украинском обществе модель хорошего отца, Международным Центром отцовства была начата Общественная инициатива "День Отца".

Подробней

Ми готові відповісти на Ваші питання.
Для цього зв'яжіться з нами:

+38 (044) 221-89-38